Chales E Suite Ilhabela
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Windsurfen Duiken Snorkelen Visserij Kanoën Wandelen | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Chales E Suite Ilhabela villa ligt op 750 meter afstand van Sino Beach en biedt een zwembad voor de ontspanning van de gasten. Het vakantiehuis biedt gasten wifi en privé-autoparkeren, en ligt niet ver van Juninho Bike Shop.
De villa bevindt zich in de wijk Praia Itaquanduba in Ilhabela, op 6 minuten wandelen Guna Marina. Chales E Suite Ilhabela villa is op 800 m van Maremar Aventura Turismo kiosk en vrij dicht bij de Ilhabela jachthaven gelegen. De accommodatie biedt gemakkelijke toegang tot natuurlijke wonderen zoals de Praia do Perequê (1 km) en Baepi's Peak (3 km).
Deze villa kijkt uit over de zee en biedt airconditioning voor nog meer comfort. Gasten kunnen profiteren van een privébadkamer, uitgerust met een inloopdouche en een apart toilet. Badlakens behoren ook tot de gemakken in de badkamer.
Ervaar ultiem comfort in de keuken van Chales E Suite Ilhabela villa, voorzien van glaswerk. Sandara Comida Libanesa Artesanal, waar Midden-Oosterse gerechten worden geserveerd, ligt op 13 minuten van de woning.
- Locale bezienswaardigheiden
- Assembleia de Deus4184 km
- Sao Sebastiao Cemitery4381 km
- Sao Sebastiao Religious Arts Museum4143 km
- Ilhabela Matriz Church4064 km
- Toque-Toque Grande Falls4434 km
- Museu de Arte Sacra4119 km
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos113 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Zonneterras
- Tuin
- Windsurfen
- Duiken
- Snorkelen
- Kanoën
- Wandelen
- Visserij
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Chales E Suite Ilhabela villa?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij Chales E Suite Ilhabela villa zijn Guna Marina (op circa 450 meter afstand van de accommodatie) en de Ilhabela jachthaven, op 500 meter afstand. - ❓
Biedt Chales E Suite Ilhabela villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Chales E Suite Ilhabela villa biedt WiFi aan. - ❓
Waar ligt Chales E Suite Ilhabela villa?
Chales E Suite Ilhabela villa ligt naast de Ilhabela jachthaven, in de wijk Praia Itaquanduba in Ilhabela. - ❓
Hoeveel kost het om het vakantiehuis te boeken?
De gemiddelde prijs in het vakantiehuis is $124. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in de villa te bezoeken?
Gasten van de villa kunnen eten in Sandara Comida Libanesa Artesanal restaurant, dat Midden-Oosterse gerechten serveert. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Chales E Suite Ilhabela villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Chales E Suite Ilhabela villa logeren. - ❓
Biedt Chales E Suite Ilhabela villa een mooi uitzicht?
Gasten van Chales E Suite Ilhabela villa hebben uitzicht op de zee. - ❓
Ligt Chales E Suite Ilhabela villa vlak bij het strand?
Chales E Suite Ilhabela villa biedt gemakkelijke toegang tot Sino Beach, dat op wandelafstand van 9 minuten ligt.